فرم ثبت سفارش

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شکلات میوه ای ترش

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات میوه ای ترششکلات ترش میوه ای یامانشکلات میوه ای ترش آیتیکخرید شکلات میوه ای ترش
شکلات میوه ای ترش

خرید شکلات میوه ای ترش شرکت های تولید کننده شکلات ایرانی از قبیل تاکدیس، یامان، آیتیک، آیتن، دلوار، شین دان و…با نازلترین قیمت ممکن به صورت عمده در سراسر ایران و برای صادرات، با تماس با قسمت فروش سایت ما انجام می شود.

شکلات میوه ای ترش

شکلات میوه ای ترش

طعم ترش در بین افراد از محبوبیت خاصی برخودار است، شاهد هستیم که در خانواده های ایرانی لواشک ترش بسیار زیاد، خریداری می شود.
شرکتهای تولیدی شکلات با توجه به این علاقه زیاد مردم به طعم ترش اقدام به تولید شکلات میوه ای ترش کرده و سهم فروش خوبی از این خوراکی خوشمزه را از بازار مصرف شکلات گرفته اند.
در صادرات نیز کشورهای اطراف ایران استقبال خوبی از شکلات ترش میوه ای داشته اند.
تاجران صادرات، چند سالی هست که مقادیر عمده شکلات ترش را از کارخانه های شکلات ایرانی به مقصد کشورهای همسایه و حتی اروپایی تجارت می کنند.

شکلات میوه ای ترس

شکلات ترش میوه ای یامان

شرکت شکلات آذر شهد ارومیه با برند یامان با تولید شکلات ترش میوه ای، با استقبال شکلات دوستان در ایران به دلیل محصول با کیفیت و بسته بندی درجه یک مواجه شده است.
بهترین راه برای خرید شکلات میوه ای ترش اینترنت است که این مسیر را بسیار آسان نموده است .
شرکت شکلات یامان ارومیه با تولید تافی در طعم های مختلف، آبنبات و شکلات های تلخ موقعیت عالی برای بازارهای داخلی و خارجی برای فروش این محصولات در اختیار تاجران حوضه شکلات قرار داده است.

شکلات میوه ای ترش یامان در وزن های مختلف عرضه می شود.

  • شکلات ترش میوه ای ۳۰۰ کرمی
  • شکلات ترش میوه ای ۴۵۰ گرمی
  • شکلات ترش میوه ای ۸۰۰ گرمی
  • شکلات ترش میوه ای ۱۰۰۰گرمی
  • شکلات ترش میوه ای  ۳۰۰۰ گرمی

شکلات میوه ای ترش

شکلات میوه ای ترش آیتیک

شکلات تافی از ارزانترین شکلات ها  برای خرید می باشد، نمایندگی فروش این شکلات ها درشهرهای بزرگ  تهران، شیراز، تبریز، اصفهان و شهرهای دیگر ایران آماده دریافت ثبت سفارش خرید هستند.
برای تولید تافی ترشی میوه ای از طعم های ترش آلبالو، زرد آلو و سیب سبز با ترکیب شکر و گلوکز استفاده می شود.
شکلات میوه ای آیتیک  از محصولات صنایع غذایی قنبرپورمی باشد
این شرکت دارای یکی از کارخانه های واقع در شهر تبریز است که با تولید انواع شکلات تافی شیری، تافی کره ای، تافی کاکائویی، تافی ترش میوه ای و انواع تافی مغزداررضایت  مشتریان  خود را جلب کرده است.

شکلات میوه ای ترش

خرید شکلات میوه ای ترش

برای ثبت سفارش خرید تافی ترش میوه ای می توانید با تماس با قسمت فروش سایت شکلات پارسا به صورت مستقیم به قیمت درب کارخانه اقدام نموده و با فروش این نوع شکلات پر طرفدار به سود خوبی برسید.